SOSYAL MEDYA:

  • 10 Dk Da Para Hesabınızda

  • En Zengin Oyun Seçenekleri

  • En Yüksek İkramiye Miktarları

  • 256 BİT SSL Verileriniz Güvende

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Koçak kurye sizlerin de moto kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Moto Kurye Merkezi gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.

Siz gönderi için bizi seçtiğiniz anda çalışmaya başlıyoruz. Kaydınızı doğru şekilde alıp işin asıl merkezine yani operasyona aktarıyoruz. Durum değerlendirmesi ve raporlama için seyir zamanı boyunca gönderinizi takip ediyoruz.

 

Koçak Kurye olarak, 2015 yılından bu yana İstanbul’un tüm ilçelerine ve her iki yakaya profesyonel ekibimiz ve geniş kurye ağımız ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul dışında Şehirler arası ihtiyaçlarınız için de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla profesyonel kurye hizmeti sağlamaktayız.

Koçak Kurye olarak tüm müşterilerimize aynı saygı ve memnuniyet ilkesi ile yaklaşıp; kurye nakliyesini sağladığımız tüm ürün ve eşyalarınıza da aynı hassasiyet ve dikkatle yaklaşmaktayız.

Özellikle İstanbul içerisinde KOçak Kurye gerek yılların vermiş olduğu tecrübe, gerek müşteri memnuniyeti ilkesi ve gerekse uygun fiyat politikası ile tüm müşterilerinin de vazgeçilmez adresi olmayı başarmıştır.