SOSYAL MEDYA:

 • 10 Dk Da Para Hesabınızda

 • En Zengin Oyun Seçenekleri

 • En Yüksek İkramiye Miktarları

 • 256 BİT SSL Verileriniz Güvende

HİZMETLERİMİZ

NORMAL KURYE TAŞIMACILIĞI

Koçak Kurye'de Normal Kurye gönderileriniz de hızlı...

Normal Kurye Hizmeti, İstanbul'da bir adresten başka bir adrese kısa sürede teslim edilmesi gereken paket ya da evrakınızın taşınmasını semte göre 120-180 dakika arasında istenilen semtteki adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi biçimidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saati İstanbul'un tüm semtlerinde özel takip sistemimiz aracılığıyla yüzlerce firmanın ve kişilerin isteği doğrultusunda motorlu kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Bulunduğunuz konum ya da iletmek istediğiniz gönderinin nerede olduğu önemli değildir.

Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese konum olarak en yakın motorlu kuryemiz yönlendirilip normal kurye gönderiniz alınır, teslim edilir.

Kurye siparişlerinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak tarafınıza mail olarak gönderilmektedir. Talep edilmesi halinde teslimat bilgisi cep telefonunuza sms olarak da gönderilebilmektedir.


Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

 • Kuryenin sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebepler gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
 • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmedir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine sebep olabilir.
 • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

EKSPRES KURYE TAŞIMACILIĞI

Ekspres Kurye gönderileriniz öncelikli olarak teslim edilmektedir...

Acil Motorlu Kurye gönderileri Ekspres Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Ekspres Kurye Hizmeti İstanbul'da bir semt'ten başka bir semte kısa sürede ulaştırmanız gereken paket veya evraklarınızın taşınması işini semtlere göre 30 ila 90 dakika arasında istediğiniz adresten alınarak istediğiniz adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saati İstanbul'un her yerinden özel takip sistemimiz aracılığıyla yüzlerce firmanın ve kişinin talebi doğrultusunda hizmetinizdedir. Bulunduğunuz mekanda ya da göndermek istediğiniz gönderinizin nerede olduğu hiç mühim değildir.

Bizi +498723344 numaralı hattımızdan aramanız yeterli. İstediğiniz adrese en yakın motorlu kurye yönlendirilerek Ekspres Kurye gönderiniz alınıp, teslim edilecektir.

GİDİŞ DÖNÜŞ KURYE TAŞIMACILIĞI

Siz sıra beklemeyin, kuryeniz sizin yerinize bekler...

Gidiş Dönüş Motorlu Kurye Hizmeti; farklı adreslerde işlem yapılması gereken bir dökümanın sizden alınarak ilgili adrese, kurumlara, banka ve benzeri adreslere iletilmesi ve yapılması gereken işlemlerin yaptırılmasının ardından motorlu kuryemiz ile sizlere ulaştırılması hizmetidir.

İstanbul'un çeşitli semtlerindeki Motorlu Kuryelerimizle nerede bulunduğumuz mühim değildir. Bize ulaşmanız sonucunda sizlere en yakın motorlu kurye personelimiz ile gönderiniz alınarak teslim edilmesini istediğiniz adrese en kısa zamanda teslim edilecektir.

VİP KURYE TAŞIMACILIĞI

VIP Kurye hizmetimizle işinize hız katın...

Vip Kurye Hizmeti, İstanbul'un bir semtinden başka bir semte kısa zamanda ulaştırılması gereken gönderilerinizin taşınma işini bölge uzaklıklarına göre 30 ila 60 dakika arasında istenen adresten alınarak istenen adrese teslimatı sağlanan gönderi biçimidir. 

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul'un tüm semtlerine özel takip yazılımımız ile yüzlerce kuruluşun ve bireysel kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Bulunduğunuz konumun veya ihtiyacınız olan döküman, belge, materyalin nerede olduğunun hiç önemi yok.

Bizi aramanız halinde sonrasında istediğiniz adrese en yakın kurye yönlendirilerek Vip Kurye gönderinizi teslim alınıp, teslim edilmektedir.

Yapmış olduğunuz kurye gönderilerinizin teslimat bilgileri aynı anda tarafınıza mail olarak be/veya app uygulamamızı indirmiş iseniz bildirim olarak gönderilmektedir.

GECE KURYE TAŞIMACILIĞI

Mesai Saatleri dışında olsak da 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz...

Gece kurye hizmeti; 18:30'dan sonraki motorlu kurye gönderileriniz için Koçak Kurye'nin Sizlere sunmuş olduğu kurye hizmetidir. Gece Kurye hizmeti almak için 18:30'a kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak hizmet almak istediğiniz saat için kurye siparişi oluşturabilirsiniz.

Gece Kurye hizmeti aynı zamanda tüm mesai dışı ve resmi tatil günlerinde yapılan kurye hizmetidir. Bu hizmetten yararlanmak için +498723344 numaramızı arayarak önceden rezervasyon yaptırabilir ya da mesai dışında ulaşabileceğiniz gsm numarası talep edebilirsiniz.

ARAÇLI KURYE TAŞIMACILIĞI

Koli, paketlerinizi dert etmeyin...

Motorlu Kuryelerin taşıyamayacağı hacim ve ebattaki gönderileriniz araçlarımız ile motosikletli kurye servisi sürelerinde taşınmaktadır.

Koçak Kurye, Araçlı Kurye Hizmetiyle müşterilerinin gün içerisinde koli ve büyük hacimdeki her türlü gönderisini ortalama dört saat içerisinde teslim etmektedir.

Gerek müşterilerinize gerekse İstanbul'daki şubelerinize teslim edilecek koli, eşya gibi her türlü gönderinizi araç ve şoför maliyetlerine katlanmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilmektesiniz.

Müşterilerimizin düzenli yapılması gereken taşımacılık işlerine özel fiyat çalışması yaparak kurumsal çözümler de üretmekteyz.


 • Müşterilerinize veya bayilerinize numune ya da ürün mü göndermek istiyorsunuz ? 
 • Ürünleriniz hassas ancak kargo ile taşıttıramıyor musunuz ?
 • Bir adresten paket ya da koliniz alınarak size veya başka bir adrese mi gönderilmesi gerekiyor ?
 • Araç sayınızı azaltmak istiyorsunuz ancak bazen yetmiyor mu ?

Tüm araçlı ihtiyaçlarınıza günün her saatinde tüm İstanbul genelinde her an hizmet veren araç filomuz ile hizmet vermeye hazırız.